tel. +48/ 505 707 394
zphupromet@wp.pl
OFERTA
Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Prace realizujemy według projektów własnych, jak i na zlecenie architektów i projektantów. W większości wykonujemy nowoczesne designy, które charakteryzuje unikatowy styl.
Specjalizujemy się w wykonywaniu balustrad schodowych oraz bram i ogrodzeń. Jednakże zakres naszych usług jest o wiele szerszy i w dużej mierze zależy od różnorodności zleceń. Wykonujemy m.in. balkony, pergole, daszki, czy elementy architektury wnętrz. Zajmujemy się także montażem automatyki do bram i drzwi garazowych. Chętnie podjmujemy nowe artystyczne wyzwania, o czym świadczą nasze dotychczasowe prace. Pracujemy na takich materiałach jak stal nierdzewna, stal zwykła, aluminum, miedź i brąz. Wykonujemy wysokiej jakości elementy kute oraz detale ozdobne. Posiadając kuźnie, duże doświadczenie oraz zmysł artystyczny jesteśmy w stanie zrealizować każde indywidualne zlecenie jak i również wykonać renowacje, odtwarzając od podstaw elementy już istniejące, które uległy zniszczeniu.
Nasze usługi obejmują całkowite wykonanie projektu, tzn. doradztwo, pomiar, projekt, wykonastwo oraz montaż. Współpracujemy z godnymi polecenia biurami projektowymi, artystami, rzeźbiarzami, stolarzami, czy szklarzami, co czyni nasze usługi kompleksowymi.